G-2025 Sprężone powietrze 250 ml

Dodaj recenzję:
  • Green-Clean_G-2025
  • Producent: Green Clean
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 31,90 zł 39,24 zł

Sprężone powietrze z plastikową rurką (15 cm) pojemność 250 ml

Pojemnik z powietrzem pod ciśnieniem o pojemności 250 ml pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Usuwanie pyłków powietrzem pod ciśnieniem zapobiega powstawaniu zarysowań na deli-katnych powierzchniach, które mogą powstać podczas czyszczenia na mokro lub rozpuszczalnikami. Sprężone powietrze umożliwia intensywny skoncentrowany nadmuch niedostępnych miejsc. Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Absolutnie czysty, nie pozostawia żadnych śladów. Preparat stosuje się wszędzie tam, gdzie bardzo trudno usunąć kurz w normalny sposób.

Każdy pojemnik wyposażony jest w standardowy spust aerozolu oraz plastikową rurkę o długości 15 cm. Specjalna technologia Green-Clean Aerosol gwarantuje bardzo stabilne ciśnienie od początku użycia aż do końca. Niewielka waga i duża pojemność sprawiają, że zawsze znajdzie się miejsce dla Air Power w skrzynce narzędziowej.

Zastosowanie produktu: idealnie sprawdza się przy czyszczeniu komputerów, klawiatur, skanerów, drukarek, napędów CD-ROM, nagrywarek, kamer i inne...