GV-3000 Gaz pod ciśnieniem + mini odkurzacz

Dodaj recenzję:
  • GV-3000 kit
  • Producent: Green Clean
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 24 h / 7 dni jeżeli brak w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 93,94 zł 115,55 zł

G-2041 POJEMNIK Z GAZEM POD CIŚNIENIEM 400 ML + V-3000 MINI ODKURZACZ

POJEMNIK Z GAZEM POD CIŚNIENIEM 400 ML + MINI ODKURZACZ

Po podłączeniu zaworu V-3000 do pojemnika z gazem powstaje tzw. „system Vacuum”, czyli przenośny mini odkurzacz, który z powodzeniem może być stosowany w tych przypadkach gdzie nie jest zalecane używanie sprężonego powietrza. Podczas odkurzania nawet najmniejsze cząstki brudu są podnoszone z trudno dostępnych miejsc i gromadzone w specjalnym plastikowym pojemniku. Filtr wysokiej klasy zapobiega ucieczce drobnych cząstek podczas całkowitego procesu odkurzania.

Idealny do czyszczenia optyki w aparatach

Brud może porysować w niektórych przypadkach specjalistyczne elementy np. obiektywy, matrycę w aparacie, soczewki itp.. przy próbie mechanicznego usuwania. Dlatego firma Green Clean stworzyła system czyszczący „Vacuum”.

System Vacuum to przenośny odkurzacz pozwalający na odessanie brudu z wnętrza urządzenia bez narażania na porysowanie w czasie czyszczenia delikatnych elementów oraz nie „wydmuchujący” brudu w inne miejsce w urządzeniu. Nie wymaga kontaktu z czyszczoną powierzchnią. Pozwala z łatwością odessać np. piasek, który mógł się dostać na matrycę aparatu. Bazą systemu jest sprężony gaz w butli oraz specjalny system rurek pozwalający na odkurzanie lub wydmuchiwanie (np. z powierzchni obiektywu). Końcówka do odkurzania jest wykonana z bezpiecznego, nie rysującego tworzywa. Wszystkie zanieczyszczenia wciągane są do pojemnika z filtrem, a nie rozdmuchiwane po wnętrzu urządzenia.

Zastosowanie produktu: idealnie sprawdza się przy czyszczeniu aparatów fotograficznych, telefonów, obiektywów, mikroskopów, komputerów, skanerów, drukarek, nagrywarek, kamer i inne…

Do mini odkurzacza pasują pojemniki z gazem pod ciśnieniem: G-2016 - 150 ml, G-2041-400 ml, G-2051 - 400 ml, G-2061 - 400 ml.