Dmuchawa MetroVac ED-500ESD

Dodaj recenzję:
  • ED-500ESD
  • Producent: MetroVac
  • Kod producenta: ED-500
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 821,95 zł 1 011,00 zł

MetroVac DataVac® ESD Safe Electric Duster® jest niewielkim, innowacyjnym elektrycznym  urządzeniem służącym do wydmuchiwania kurzu, brudu oraz zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych codziennego użytku.

 

 

Metro DataVac® ESD Safe Electric Duster® ED-500ESD ma za zadanie całkowicie wyeliminować "powietrza w aerozolu". Jest to jeden z najnowszych produktów z serii DataVac. Model Electric Duster® ED-500ESD został zaprojektowany całkowicie od nowa po to, żeby stać się jeszcze bardziej funkcjonalnym i prostszym w  obsłudze urządzeniem. Jest o wiele bardziej kompaktowy i wygodny w użyciu niż poprzednie modele, został wyposażony w nowy, niewiarygodnie mocny silnik 500-Watowy, który dosłownie zdmuchuje kurz, brud i zanieczyszczenia z drogich komputerów oraz sprzętów elektronicznych. Moc i natężenie wydmuchiwanego powietrza można kontrolować za pomocą dołączonych końcówek. Oprócz specjalistycznych końcówek model ED-500ESD został wyposażony w długi kabel 3-żyłowy z uziemieniem oraz antystatyczną opaskę na rękę. Regularne stosowanie DataVac® ESD Safe Electric Duster® pozwoli na dłuższe funkcjonowanie urządzeń elektronicznych oraz na uniknięcie kosztownych napraw serwisowych.

 

Nowy DataVac® ESD Safe Electric Duster® jest to produkt ekologiczny, bardziej skuteczny i co najważniejsze jego zakup  zwraca się po kilkunastu użyciach. Stanowi alternatywę dla wszelkiego powietrza w aerozolu, które aktualnie zdominowało kategorię środków czyszczących.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów komputerowych, dla biura, a także prywatnych użytkowników.

 

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

 

Model

DataVac® ESD Safe Electric Duster® ED-500ESD

Konstrukcja

Stalowa z elementami plastikowymi

Silnik

0.75 Peak HP

4.5 A

Moc

500 W

Napięcie wejściowe

220 V / 50Hz

Przepływ powietrza: CFM/FPM

70 CFM

Długość kabla

3.6 m

Akcesoria

Zestaw specjalistycznych końcówek

Wymiary (cm)

17.1 x 10.1 x 19

Waga

1.4 kg