MetroVac ESD Safe Maintenance System DV-2ESD1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MetroVac
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 2 162,68 zł 2 660,10 zł

Seria DataVac ESD Safe Maintenance System to praktyczny, wysokowydajny odkurzacz z funkcją dmuchawy który został zaprojektowany specjalnie po to by utrzymać w czystości nasz sprzęt elektroniczny. Narzędzie DataVac 2 ESD zdaje egzamin niezależnie od tego czy używasz go w domu czy w biurze, doskonale eliminuje obecność tonerów, kurzu, buru oraz zanieczyszczeń z każdego urządzenia elektronicznego.

 

 

DataVac ESD Safe Maintenance System posiada stalową konstrukcję oraz jest wyposażony w filtr HEPA. Ten odkurzacz z funkcją dmuchawy, perfekcyjnie chwyta toner, bud oraz alergeny w zamkniętą, filtrowaną torbę. Wielowarstwowy system filtracji HEPA firmy DataVac ESD Safe Maintenance System ma 99,97% skuteczności w wychwytywaniu cząstek tak małych jak 0,3 mikrona i jest on dostosowany do wymagań instytucji państwowych.  Oznacza to, że po zamknięciu cząsteczek w urządzeniu nie będą wydostawać się na zewnątrz.

Zestaw DataVac ESD Safe Maintenance System  zawiera opaskę antystatyczną na nadgarstek, pasek na ramię, antystatyczny, rozciągliwy wąż o długości od 0,9 do 1,8 m. czteropunktowy zestaw narzędzi do mikro czyszczenia oraz pięć jednorazowych trój-warstwowych, wymiennych toreb.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów komputerowych, dla biura, a także prywatnych użytkowników.

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

 

Model

DataVac ESD Safe MDV2-1ESD

 

Konstrukcja

Stalowa

Silnik

1.17 HP

Ampery

7.5

Moc

900 W

Napięcie wejściowe

220 v / 50Hz

Przepływ powietrza

80 CFM

Długość kabla

3.6 m

Akcesoria

0.9-1.8m antystatyczny wąż elastyczny, narzędzie do czyszczenia szczelinowego, szczoteczka do kurzu, czteropunktowy zestaw do czyszczenia, opaska antystatyczna, pasek na ramię, pięć trój-warstwowych worków, trzy mikronowe torebki jednorazowe

Wymiary

54.4 x 31.5 x 33.5 cm

Waga 

4 kg