Odkurzacz MetroVac Pro Series & Micro Cleaning Tools MDV-3BA

Dodaj recenzję:
  • MDV-3BA
  • Producent: MetroVac
  • Kod producenta: MDV-3BA
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 821,14 zł 2 240,00 zł

MetroVac DataVac Pro Series to wiodący system czyszczenia  na świecie. Jest w stanie zebrać nawet najmniejsze cząstki kurzu, brudu, włosów, gruzu, papieru i innych rzeczy. 

 

 

Poprzez regularne korzystanie z systemu czyszczenia komputera DataVac Pro Series możemy utrzymać komputer, drukarkę i inne urządzenia w czystości jednocześnie oszczędzać, unikając kosztownych napraw. Każdy produkt z linii MetroVac DataVac Pro Series posiada silnik wysokoprężny o mocy 120V/ 4,5A który cechuje się opcją próżniową (odkurzanie) jak i dmuchawą. Trwała, stalowa konstrukcja nie zawsze musi być ciężka. Ta wielofunkcyjna jednostka jest niezwykle lekka.

Każde urządzenie z serii MetroVac DataVac Pro Series  wyposażone jest w 0.5 m elastyczny wąż, narzędzie szczelinowe, wskaźnik pinów, szczotkę z miękkiego włosia, czteropunktowy zestaw narzędzi do mikro czyszczenia oraz pięć jednorazowych worków papierowych. Dodatkowo jest są one wyposażone w wygodny pasek na ramię, co zapewnia wygodę podczas transportu. Dzięki MetroVac DataVac® Pro Series oraz Micro Cleaning Tools będziesz miał wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od systemu czyszczenia biura.

Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów komputerowych, dla biura, a także prywatnych użytkowników.

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

 

Model

DataVac Pro Series MDV-3BA

Konstrukcja

Stalowa

Silnik

1,7 HP

Ampery

7.5

Moc

900 W

Napięcie wejściowe

220 v / 50Hz

Przepływ powietrza

100 CFM

Długość kabla

3.6 m

Akcesoria

1,8m wąż elastyczny, wskaźnik pinów, narzędzie do szczelinowania, pędzel, końcówka rozprężna, elastyczny przedłużacz szyjki, mikro szczoteczka, mikro pędzel, pasek na ramię

Wymiary

17.8 x 17.8 x 43.2 cm

Waga 

6.8 kg