O firmie

Firma Digitalway jest pionierem w zakresie mikrofilmowania i skanowania dokumentów w Polsce oraz dystrybucji sprzętu analogowego i IT.

Od dwudziestu lat zajmujemy się  analogową i cyfrową archiwizacją różnego rodzaju  dokumentów, zbiorów bibliotecznych i muzealnych. Specjalizujemy się w archiwizacji: książek, starodruków, gazet, rękopisów, katalogów, rysunków technicznych, plakatów i map. Do tej pory udało nam się zabezpieczyć kilkadziesiąt milionów dokumentów dla następnych pokoleń.
 
Jesteśmy dystrybutorem VAD(Value Added Distributor) tworzymy inną jakość dystrybucji oraz kompleksowo wspieramy w działaniach naszych partnerów. Oferujemy wsparcie projektów oraz pomoc w ich realizacji i wdrożeniu.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i ciągły rozwój.
Dlatego też z początkiem 2015 roku uruchomiliśmy dystrybucję profesjonalnych systemów czyszczących i konserwujących: chemiadlaserwisu.pl
Komputery, aparaty fotograficzne, smartfony, dziś nikt nie może obejść się bez tych sprzętów, chce mieć dostęp do informacji, mieć możliwość kontaktu w każdej chwili z rodziną, przyjaciółmi, klientami, uchwycić na zdjęciu wyjątkowe momenty z życia.
Wszystkie te urządzenia dbają o nasza wygodę i ułatwiają w znacznym stopniu życie, więc dlaczego My nie mielibyśmy odpowiednio o nie zadbać…
Przez lata zdobyliśmy doświadczenie w konserwacji i serwisowaniu urządzeń.
Wielokrotnie zdarzało nam się naprawiać urządzenia, które pracowały w trudnych warunkach. Często przyczyną awarii był kurz, nieczystości i innego rodzaju zabrudzenia. Zadawaliśmy sobie wtedy pytanie:
Jak uniknąć problemów w przyszłości i przede wszystkim jak odpowiednio zadbać o konserwację urządzeń?
Odpowiedzią jest właśnie Chemia dla serwisu.