ZCM-2 Zestaw do samodzielnego czyszczenia matrycy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Green Clean
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • Czas realizacji: 24 h / 7 dni jeżeli brak w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 153,76 zł 189,12 zł

Specjalistyczny zestaw dla profesjonalistów

Specjalistyczny zestaw dla profesjonalistów. Każdy fotograf wie, że dbałość o czystość aparatu  jest kluczowa w otrzymywaniu zdjęć jak najlepszej  jakości. Teraz z zestawem Green Clean do czyszczenia matryc jest to możliwe! W prosty, bezpieczny sposób możesz samodzielnie zadbać o czystość matrycy i obiektywu w swoim aparacie.
 
Pojemnik pod ciśnieniem + mini odkurzacz
Po podłączeniu zaworu V-3000 do pojemnika z gazem powstaje tzw. „system Vacuum”, czyli przenośny mini odkurzacz, który z powodzeniem może  być stosowany w tych przypadkach gdzie nie jest zalecane używanie sprężonego powietrza. Podczas odkurzania nawet najmniejsze cząstki brudu są podnoszone z trudno dostępnych miejsc i gromadzone w specjalnym plastikowym pojemniku. Filtr wysokiej klasy zapobiega ucieczce drobnych cząstek podczas całkowitego procesu odkurzania.
 
Idealny do czyszczenia optyki w aparatach 
Nie wymaga kontaktu z czyszczoną powierzchnią. Pozwala z łatwością odessać np. piasek, który mógł się dostać na matrycę aparatu. Bazą systemu jest sprężony gaz w butli oraz specjalny system rurek pozwalający na odkurzanie lub wydmuchiwanie (np. z powierzchni obiektywu). Końcówka do odkurzania jest wykonana z bezpiecznego, nie rysującego tworzywa. Wszystkie zanieczyszczenia wciągane są do pojemnika z filtrem, a nie rozdmuchiwane po wnętrzu urządzenia.
 
Rurki Pick Up
Jedno kierunkowe rurki przystosowane do czyszczenia elementów wewnętrznych lustrzanek. Wykonane ze specjalnego, nie rysującego, nie przewodzącego prądu i antystatycznego materiału. Końcówka rurki jest w kształcie trąbki dla lepszej ochrony delikatnej powierzchni matrycy. Takie rozwiązanie zapobiega pozostawianiu dodatkowych śladów. Materiał jest formowany pod wpływem temperatury w sterylnych warunkach dla zapewnienia maksymalnej czystości i jakości elementów. Każda rurka jest pakowana osobno.
 
Ściereczka z mikrowłókien
Ściereczka z delikatnych, gęsto przędzonych włókien pozwala na dokładne czyszczenie praktycznie każdej powierzchni. Nie wchłania zbyt szybko płynów, a do jej produkcji nie użyto wybielaczy czy chemicznych spoiw. Nadaje się do prania w 30st. C, a jej właściwości i jakość zostają zachowane nawet po ponad 100 praniach. Do zastosowania na sucho lub z płynem.
 
Szpatułki  do matrycy aparatu
Opakowanie zawiera osobno i sterylnie pakowane szpatułki do czyszczenia matrycy aparatu z czego pierwsza szpatułka nasączona jest specjalnym płynem a druga pokryta jest materiałem, który nie zostawia smug oraz pozostawia czyszczoną powierzchnię suchą. Odpowiedni skład płynu mokrej szpatułki zapewnia bezpieczeństwo matrycy.
 
Mokra szpatułka:
· nasączona nietoksycznym i niepalnym płynem
· zawiera delikatny rozpuszczalnik
· płyn nie kapie ze szpatułki (każda jest odpowiednio nasączona)
· rozpuszcza tłuste ślady
· łatwy w użyciu uchwyt 
 
Sucha szpatułka wykonana jest ze specjalnego materiału nie pozostawiającego włókien i smug; użyta bezpośrednio po mokrej szpatułce zbiera pozostałości płynu czyszczącego i pozostawia matrycę suchą i czystą. Zastosowany wysoki standard procesu produkcyjnego i dobranych materiałów gwarantuje profesjonalne rezultaty. Szpatułki są dostępne dla aparatów z małą matrycą i z matrycą pełnowymiarową.
 
Na zestaw składa się:
· 1 x G-2041 pojemnik z gazem pod ciśnieniem 400 ml
· 1 x V-3000 specjalistyczna końcówka wielokrotnego użytku (mini odkurzacz)
· 3 x SC-4060-3 szpatułki mokra/sucha do pełnej klatki (możliwość wymiany na szpatułki do małej klatki SC-4070-3 - opcja)
· 1 x T-1020 ściereczka z mikrowłókien - do stosowania na sucho i mokro
· 3 x SC-4050-3 rurki Pick Up do czyszczenia elementów wewnętrznych lustrzanek wykonane ze specjalnie, nie rysującego, nie przewodzącego prądu i antystatycznego materiału