ZM-7000 Zestaw Motocyklisty

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Green Clean
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
 • Czas realizacji: 24 h / 7 dni jeżeli jest brak na magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 81,30 zł 100,00 zł

Zestaw dla motocyklisty

ZM-7000 to specjalnie przygotowany zestaw produktów marki Green Clean dla motocyklistów. Dzięki zestawowi w prosty sposób usuniesz zabrudzenia ze swojego motocyklu po ciężkiej trasie (owady, tłuste plamy, zabrudzone lusterka, światła, GPS itp...).

Ściereczka z mikrowłókien
Ściereczka z delikatnych, gęsto przędzonych włókien pozwala na dokładne czyszczenie praktycznie każdej powierzchni. Nie wchłania zbyt szybko płynów, a do jej produkcji nie użyto wybielaczy czy chemicznych spoiw. Nadaje się do prania w 30st. C, a jej właściwości i jakość zostają zachowane nawet po ponad 100 praniach. Do zastosowania na sucho lub z płynem.

Pianka do czyszczenia 500 ml
Uniwersalna pianka czyszcząca, która z łatwością usunie wszelkie zabrudzenia z czyszczonej powierzchni (szkło, metal, tworzywa sztuczne itp…).

Ze względu na swoją wydajność, uniwersalność i niską cenę znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie np:

 • Biuro – usuwa brud z monitorów, powierzchni szklanych, obudów komputerowych, skanerów i drukarek
 • Serwis – do wszystkich twardych powierzchni, w sam raz na konserwację urządzeń
 • Samochody, Motocykle – proste czyszczenie wszystkich elementów szklanych, chromowanych i tworzyw sztucznych. Całkowicie usuwa owady, plamy tłuszczu i brudu z karoserii i szyb
 • Dom – usuwanie brudu z luster, okien i ram, TV i Hi-Fi, telefonów itp.
 • Sport – czyści rowery, części motocyklowe, narty i buty narciarskie, łodzie, deski surfingowe, żeglarstwo i sprzęt do nurkowania i wiele innych...     

Ściereczka nasączona alkoholem izopropylowym
Saszetka zawiera wilgotną ściereczkę (19 cm x 11 cm) nasączoną alkoholem izopropylowym, który radzi sobie ze wszystkimi trudnymi zanieczyszczeniami powierzchni. Jakość zastosowanej tkaniny przy produkcji ściereczek ma kluczowe znaczenie, ponieważ poprawia skuteczność działania środka czyszczącego.

Idealna do czyszczenia i odtłuszczania wszystkich rodzajów złącz, kabli i optyki, itp…


Ściereczki do optyki
Green Clean® LENS CLEANER to idealne, proste rozwiązanie dla każdego.
Opakowanie zawiera zarówno mokrą jak i suchą ściereczkę ze specjalnej tkaniny. Jakość zastosowanej tkaniny przy produkcji ściereczek ma kluczowe  znaczenie, ponieważ znacznie poprawia skuteczność działania środka czyszczącego. Wilgotna szmatka jest nasączona specjalnie opracowanym roztworem, który radzi sobie ze wszystkimi trudnymi zanieczyszczeniami powierzchni oraz dodatkowo  po czyszczeniu przez dłuższy czas utrzymuje się efekt antystatyczny.

Na zestaw składa się:
    1 x C-3000 pianka 500 ml
    1 x T-1020 ściereczka z mikrowłókien do stosowania na sucho i mokro
    1 x LC-1000 Uniwersalny płyn + ściereczka z mikrowłókien
    3 x LC-7010 Ściereczka do optyki
    3 x T-1610 Ściereczka z alkoholem izopropylowym

Zastosowanie produktów:
zestaw idealnie sprawdza się przy czyszczeniu akcesoriów motocyklowych, komputerów, laptopów, wszelkiej powierzchni szklanej, plastikowej, metalowej i inne….