ZPF-1 Zestaw plenerowy dla fotografów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Green Clean
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • Czas realizacji: 24 h / 7 dni jeżeli brak w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 109,03 zł 164,89 zł 134,11 zł

Podręczny zestaw do czyszczenia aparatu fotograficznego

Zestaw plenerowy dla fotografów

Podręczny zestaw do czyszczenia aparatu fotograficznego. Nie zajmuje wiele miejsca dlatego idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Teraz z zestawem plenerowym w każdym miejscu i o każdej porze możesz w prosty, bezpieczny sposób zadbać o swój aparat.

Na zestaw składa się:

· 1 x G-2016 pojemnik z gazem pod ciśnieniem 150 ml
· 1 x V-3000 specjalistyczna końcówka wielokrotnego użytku (mini odkurzacz)
· 10 x LC-7010 ściereczki mokra/sucha do czyszczenia optyki

Mini odkurzacz 

System Vacuum to przenośny odkurzacz pozwalający na odessanie brudu z wnętrza urządzenia bez narażania na porysowanie w czasie czyszczenia delikatnych elementów urządzenia.
Nie wymaga kontaktu z czyszczoną powierzchnią. Pozwala z łatwością odessać np. piasek, który mógł się dostać na matrycę aparatu. Bazą systemu jest sprężony gaz w pojemniku oraz specjalny system rurek pozwalający na odkurzanie lub wydmuchiwanie (np. z powierzchni obiektywu).Wszystkie zanieczyszczenia wciągane są do pojemnika z filtrem, a nie rozdmuchiwane po wnętrzu urządzenia.

Ściereczki do optyki

Green Clean® LENS CLEANER to idealne, proste rozwiązanie dla każdego.
Opakowanie zawiera zarówno mokrą jak i suchą ściereczkę ze specjalnej tkaniny. Jakość zastosowanej tkaniny przy produkcji ściereczek ma kluczowe  znaczenie, ponieważ znacznie poprawia skuteczność działania środka czyszczącego. Wilgotna szmatka jest nasączona specjalnie opracowanym roztworem, który radzi sobie ze wszystkimi trudnymi zanieczyszczeniami powierzchni oraz dodatkowo  po czyszczeniu przez dłuższy czas utrzymuje się efekt antystatyczny.
W zestawie znajduje się 10 kompletów ściereczek pakowanych parami sucha/mokra.

Zastosowanie produktu:

Zestaw idealnie sprawdza się przy czyszczeniu aparató fotograficznych, telefonów, obiektywów, mikroskopów, komputerów, skanerów, klawiatur, kamer i inne...